WARSZTATY TANECZNE DLA DZIECI!

Dla dzieci które spędzają ferie w mieście przygotowaliśmy specjalną ofertę warsztatów tanecznych! Zapraszamy dzieci w wieku 9-13 lat. Podczas zajęć dzieciaki  nauczą się kroków tanecznych, współpracy z innymi w trakcie wykonywania wspólnych choreografii, znajdą też sposób na wyrażenie siebie i swoich emocji, przy tym wszystkim się dobrze bawiąc i mając mnóstwo frajdy. Taniec i zabawa to bardzo dobry sposób na rozluźnienie ciała i  pozbycie się  niepotrzebnego stresu, to świetny sposób na aktywny odpoczynek od szkoły oraz szansa na rozpalenie u dziecka pasji do tańca i aktywności fizycznej.

Zajęcia odbywają się w poniedziałki, środy, piątki o godz. 16:00

Zapisy: telefonicznie (+48 883 788 856, poprzez Facebook, na miejscu w dniu zajęć, lub poprzez formularz kontaktowy na dole strony. Cena: 15 zł

Zajęcia prowadzi zawsze uśmiechnięta instruktorka Kasia Lewandowska – na co dzień studentka Zdrowia Publicznego na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz instruktorka Salsation , wieloletnia tancerka.

O swoich zajęciach mówi:

“Każda choreografia stanowi oddzielna historie, dzięki czemu szybciej się jej uczymy i świetnie się przy tym bawimy. Podczas zajęć chce pokazać,że taniec to nie tylko ruch ciałem, ale również możliwość wyrażenia siebie.”

NAJBLIŻSZE ZAJĘCIA:

25 - 31 Maj, 2020
Kolory
Current Date
MUAY THAI
MUAY THAI KIDS
Fitness
POLE DANCE
BOKS
TANIEC TOWARZYSKI
TANIEC DLA DZIECI
DNI OTWARTE
FIT BALLET
TANIEC NOWOCZESNY
YOGA
POLE DANCE FITNESS
ODWROCONE
GIMNASTYKA KOREKCYJNA
ZUMBA
Lista
25 Pon
26 Wto
27 Śro
28 Czw
29 Pią
30 Sob
31 Nie
25 Mon
Brak zajęć tego dnia.
26 Tue
Brak zajęć tego dnia.
27 Wed
Brak zajęć tego dnia.
28 Thu
Brak zajęć tego dnia.
29 Fri
Brak zajęć tego dnia.
30 Sat
Brak zajęć tego dnia.
31 Sun
Brak zajęć tego dnia.

BRAK ZAJĘĆ!

Szanowni Państwo,

Z dniem 01/12/2019 Movemania zakończyła swoją działalność. Dziękujemy wszystkim  uczestnikom zajęć oraz trenerom za miło spędzony czas i życzymy wszystkiego co najlepsze!

Żegnamy się z miejscem, ale nie z aktywnym trybem życia, wkrótce udostępnimy dane kontaktowe i nowe miejsca zajęć naszych trenerów.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o