Taniec na rurce - Pole Dance dla początkujących

Potocznie nazywany tańcem na rurze, jednak tak naprawdę jest dyscypliną sportową, która do niedawna kojarzona była jedynie ze striptizem. Jest to jeden z niewielu sportów, który łączy ze sobą tak wiele aktywności. Dzięki pole dance wzmocnisz całe ciało i rozciągniesz wszystkie mięśnie,wyrzeźbisz sylwetkę i poprawisz postawę – kołysząc przy tym zmysłowo biodrami.

Zajęcia prowadziła u nas Aneta Zielińska pasjonatka Pole Dance. O swych zajęciach mówi tak:

“Dla mnie najważniejszą zaletą trenowania pole dance jest budowanie pewności siebie, odkrywanie swej kobiecości, siły, możliwości oraz poczucia wartości, bez względu (podkreślam to!) na ograniczenia wiekowe oraz wagowe! Jeśli martwisz się,że rurkę widziałaś tylko na filmach i nigdy nie miałaś styczności. Niepotrzebnie! Zajęcia są dla osób trenujących pole dance, jak również dla tych których będzie to pierwszy trening. Gwarantuje, że wyjdziesz z zajęć z nowymi umiejętnościami. Takie słowa usłyszałam niespełna rok temu od mojej trenerki – i…miała rację! Swoją przygodę ze sportem zaczęłam od najmłodszych lat ćwicząc akrobatykę gimnastyczną, w późniejszych etapach życia otarłam się o taniec nowoczesny, hip hop oraz sexy dance. Mistrzynią pole dance jeszcze nie jestem, ale podobno bardzo motywuje i zarażam pasją.”

 

Dziękujemy za zapał i dzielenie się swą pasją oraz umiejętnościami.

Trenerkę znajdziecie w Fen Studio – poniedziałek i wtorek o 18:15 oraz w środę o 17.

BRAK ZAJĘĆ!

Szanowni Państwo,

Z dniem 01/12/2019 Movemania zakończyła swoją działalność. Dziękujemy wszystkim  uczestnikom zajęć oraz trenerom za miło spędzony czas i życzymy wszystkiego co najlepsze!

Żegnamy się z miejscem, ale nie z aktywnym trybem życia, wkrótce udostępnimy dane kontaktowe i nowe miejsca zajęć naszych trenerów.

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] Dziewczyny trenujące pole dance często życzyłyby sobie, żeby nie zajęło im tyle czasu aby zacząć, więc jeśli to jest to, co Cię powstrzymuje, musisz iść do przodu! Wpadnij na zajęcia Pole Dance Ursynów do Movemanii. […]