pozycje odwrócone vol.3

Warsztaty Pozycji Balansowych i Odwróconych vol.4

Pozycje odwrócone oprócz tego ze wyglądają imponująco, to mają one również dużo korzyści na nasz organizm. Budują siłę w górnej części ciała oraz brzucha, przy tym tez zapobiegają zanikom kości (osteoporoza) i mięśni. Są też pierwszym krokiem do nauczenia się sztuki balansowania ciała, skutkiem czego jest nam później łatwiej to przenieść na bardziej zaawansowane i wymagające pozycje odwrócone.

Stanie na rękach nie tylko buduje siłę w całym ciele, ale też pomagają w koncentracji i zjednoczeniu naszego ciała z umysłem.
Zwiększona ilość krwi, która przypływa do głowy w pozycjach odwróconych zwalcza stres oraz depresje. Uziemienie rąk uspokaja ciało i umysł,a odpowiedni oddech wycisza i relaksuje.

Zapraszamy w Sobotę 30 Marca 12:00-14:00

cena 50 zł

Zapisy poprzez formularz (kontakt), telefonicznie pod numerem +48 883 788 856 lub przez messenger (klikając w ikonkę w dolnym prawym rogu na stronie lub poprzez Facebook)

ilość miejsc ograniczona.

Prosimy o wpłaty , bo tylko one zapewniają Wam miejsce.
Tutaj nasz numer konta : 58 1020 1169 0000 8102 0278 1045 , tytułem imię, nazwisko uczestnika – warsztaty pozycji odwróconych.

Warsztaty prowadzi mistrzyni pozycji odwróconych Olga BorysSpiritual Bish

Stanie na rekach nie tylko buduje siłę w całym ciele, ale i pomaga w koncentracji i zjednoczeniu naszego ciała z umysłem

Zwiększona ilość krwi, która przypływa do głowy w pozycjach odwróconych zwalcza stres oraz depresje. Uziemienie rąk uspokaja ciało i umysł, a odpowiedni oddech wycisza i relaksuje.

Wydarzenie na Facebook – Warsztaty pozycji odwróconych i balansowych vol.4

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
trackback

[…] 12.00 WARSZTATY Z POZYCJI ODWRÓCONYCH I BALANSUJACYCH (PŁATNE 50ZŁ) […]